Apie mane

Unikalių akmens dirbinių meistras

Mano vardas - Marius. Per 20 metų apdirbu natūralų akmenį. Tai mano darbas, o kartu ir hobis. Toks darbas manęs visai nevargina. Kai gaminio idėja užvaldo, darbas rankose tirpsta. Kūryba man suteikia didelį malonumą, o sulaukus gero įvertinimo iš kliento, apima džiaugsmas.

Akmens dirbinai

Marmuras, granitas, travertinas, smiltainis – populiariausios medžiagos , naudojamos interjere. Šios medžiagos gali būti naudojamos labai daug kur: nuo vonios patalpos sienos ir grindų iki įvairiausių stalviršių ir fasado apdailos.
Natūralus akmuo yra įvairiai apdirbamas, išgaunant skirtingą paviršiaus apdailą. Vieni dažniausių įvairiais būdais apdirbtų paviršių šiandien yra šie: poliruotas, šlifuotas, apdirbtas rūgštimi, pjautas, degintas, skeltas, sendintas. Mano įmonėje įmanomi visi išvardinti akmens apdorojimo būdai.

Esu įsitikinęs, kad akmuo yra puikus interjero detalių kūrimo pasirinkimas, nes

Jis ilgaamžiškas.
Gražus.
Ekonomiškas.
Labai patvarus.
Atsparus ugniai.
Lengva prižiūra.
Akmuo visada yra madingas.

Atlieku akmens apdailos ir montavimo darbus, teikiu konsultavimo paslaugas. Klientui pageidaujant vykstu į objektus visoje Lietuvoje. Pagal individualų užsakymą iš marmuro, granito gaminu židinio apdailą, virtuvinį stalviršį ar žurnalinį staliuką, palanges, laiptų pakopas bei kitus Jūsų poreikius tenkinančius gaminius.

Taigi, jaunas, ambicingas, atsakingas gamintojas, garantuojantis savo gaminių kokybę ir prisiimantis visą atsakomybę už jų gaminimo procesą ir galutinį rezultatą, Jūsų paslaugoms. Susitikime!

Pamatykite daugiau nuotraukų >>