Palangės iš natūralaus akmensPalangės iš marmuro ir granito atrodo prabangiai.

Šiuolaikiškos palangės, pagamintos iš marmuro ar granito yra interjero praktiškumo, komforto ir grožio derinys. Natūralus akmuo akivaizdžiai papuošia bet kurio kambario interjerą. Saulės spinduliuose marmuro palangės įgauna unikalią išvaizdą ir užpildo kambarį jaukumu bei šiluma. Dėl natūralaus akmens piešinio įvairovės kiekviena palangė yra tikrai išskirtinė ir parodo patalpų savininko pasirinkto stiliaus savitumą.

Palangės

Pradėdami patalpų remontą, neretai svarstome, kokias palanges naudosime. Žvelgdami į įvairias medžiagas, pvz., plastiką, medieną, akrilą, mes suprantame, kad jų eksploatavimo trukmė nėra ilga, o ir atsparumu nepasižymi. Taigi, pasirinkę palanges iš natūralaus akmens, mes turėsime tvirtumą, ilgaamžiškumą ir grožį.

Vidaus patalpų įrengimui marmuro palangės laikomos idealiu pasirinkimu, o pastato išorėje rekomenduotina naudoti granito akmens palanges. Marmuro ar granito palanges galima montuoti prie bet kokio lango. Stilingai dera ir prie plastikinių, ir prie medinių langų.

Natūrali gaminių iš marmuro ir granito spalvų paletė yra labai įvairi. Skirtingų atspalvių, tekstūrų ir individualaus natūralaus akmens modelio derinių variantai leidžia sukurti granito arba marmuro palangę pritaikant ją bet kokiame interjere.
Marmuro palangės yra populiarios ir mėgstamos visame pasaulyje, nes nėra daugiau rafinuotesnių uolų kaip marmuro. Bet kokios palangės, pagamintos iš šio akmens, patrauklios, priimtinos savo praktiškumu, unikalia tekstūra ir tolygiu paviršiumi.

Gaminame akmenines palanges, kurių kainos palankiai išskiria mūsų įmonę iš konkurentų. Individualus požiūris į kiekvieno užsakymo vykdymą užtikrina gerą kainos ir kokybės santykį, kuris priimtinas kiekvienam mūsų klientui.

Siūlome pamatyti mūsų kitus atliktus darbus >>