Akmens stalviršiaiAkmens stalviršiai pagaminti iš natūralaus granito ir marmuro.

Stalviršiai iš natūralaus akmens tapo neatsiejama virtuvės ar vonios patalpos dalis. Gerai suderintų spalvų gaminiai iš granito ar marmuro interjerui suteikia monumentalumo, stabilumo ir tvirtumo.
Natūralaus granito ar marmuro akmens gaminiai tinkami naudoti ruošiant maistą, nes jie atsparūs mechaniniam poveikiui. Tiek granitas, tiek marmuras puikiai išlaiko aukštą temperatūrą ir lieka nepakitęs sąlytyje su rūgštine ar šarmine terpe. Tokios savybės rodo, kad granito ar marmuro akmens stalviršiai yra tikrai puikus pasirinkimas virtuvėje.

Akmens stalviršiai idealiai tinka dekoruoti vonios kambarį. Akmens apdaila leidžia sukurti išskirtinio grožio interjerą, kuris tuo pačiu metu atitinka griežčiausius higienos ir praktiškumo reikalavimus. Stalviršiai gaminami nuapvalintais kampais, o tai suteikia saugumo, atrodo estetiškai.

Jūsų paslaugoms rekomenduosime aukščiausios klasės dizainerius, kurie padės jums pasirinkti tinkamiausią akmens atspalvį, derantį prie jūsų patalpų interjero. Pasirinkdami natūralų marmurinį ar granitinį gaminį, jūs gaunate puikų funkcinių ir dekoratyvinių savybių derinį.

Daugelyje namų ar biuruose, baruose, viešbučiuose naudojami stalviršiai iš dirbtinio akmens. Jų gamybai naudojamos įvairios medžiagos, tačiau natūralus akmens stalviršiai patys patvariausi. Tai ir estetiškiausias pasirinkimas. Natūralaus akmens stalviršiai turi puikių estetinių bei daug funkcinių savybių. Visi marmuro ar granito akmens stalviršiai yra higieniški, ekologiški, ugniai atsparūs, atsparūs neigiamam aplinkos poveikiui.

NATŪRALAUS AKMENS SAVYBĖS:
- atlaiko didelį temperatūros skirtumą;
- atsparus vandeniui;
- atsparus aplinkos poveikiui;
- jei reikia, lengvai atkuriamas šlifavimo būdu.

Gaminame akmens stalviršius, kurių kainos palankiai išskiria mūsų įmonę iš konkurentų. Individualus požiūris į kiekvieno užsakymo vykdymą užtikrina gerą kainos ir kokybės santykį, kuris priimtinas kiekvienam mūsų klientui.

Siūlome pamatyti mūsų kitus atliktus darbus >>