Staliukai ir stalai iš marmuro ir granitoStaliukai ir stalai iš marmuro ir granito.

Gaminiai iš granito, marmuro, travertino ir onikso dažniausiai naudojami virtuvėje ir vonioje, tačiau iš natūralaus akmens galima gaminti valgomojo staliuką, žurnalinį staliuką, barą, rašomąjį stalą ir daugelį kitų vertingų daiktų.

Iš natūralaus akmens pagaminti staliukai ar stalai su dekoratyviniais elementais leidžia dizaineriui žaisti stiliais ir sukurti šedevrus. Žmonėms patinka akmens raštai, blizgesys ir jo tvirtumas.

Staliukai

 

Marmuro stalviršio formos gali būti tiesios arba ovalios - tai priklauso nuo kliento pageidavimų. Tinkama plokštė gaminama pageidaujamos formos. Jeigu norite, kad būtų sukurtas ovalių formų produktas, galbūt turite atsisakyti gyvenimo stiliaus šablonų.

Prieš gaminant staliuką ar stalą, labai svarbu užsakovui pasirinkti tinkamą figūrinį profilį (apdorojant matomą gaminio kraštą). Medžiagos storis gali būti suformuotas pagal kliento poreikį. Taip pat reikia pagalvoti apie akmens spalvą, nes retesnius atspalvius reikia užsakyti iš anksto. Šiuo atveju užsakymo įvykdymui reikia laiko. Be populiarių baltos, žalios, pilkos, rožinės, smėlio ir kreminės spalvos kitokius akmens paviršių atspalvius galima rinktis mūsų pateiktame kataloge.

Nuotraukų galerijoje pamatysite gaminius iš travertino, marmuro ir kito natūralaus akmens. Pagal jūsų brėžinius ar piešinius bus pagamintas gaminys iš natūralaus akmens. Fantazuokite, kokią formą norite suteikti savo užsakomam daiktui - pažadame, susidorosime su bet kokia užduotimi.

Svarbu ir tai, kad staliukai ar stalai, pagaminti iš natūralaus akmens, yra atsparūs visoms taršos rūšims. Marmuro ir travertino stalviršiai atrodo labai išskirtiniai ir gali papuošti bet kokį interjerą. Be to, tokių produktų priežiūrai reikia skirti mažiau dėmesio.

Tačiau, nepaisant akivaizdaus tokių akmeninių produktų stiprumo ir ilgaamžiškumo, jiems reikalinga periodinė priežiūra. Taigi, minkštosios uolienos turi būti impregnuojamos vandenį atstumiančia priemone 2-3 kartus per metus. Kietuosius marmuro paviršius pakanka apdoroti ne dažniau nei kartą per metus.

Iš akmens gaminame staliukus ir stalus, kurių kainos palankiai išskiria mūsų įmonę iš konkurentų. Individualus požiūris į kiekvieno užsakymo vykdymą užtikrina gerą kainos ir kokybės santykį, kuris priimtinas kiekvienam mūsų klientui. Jūs įsigyjate meistro rankų darbus.

Siūlome pamatyti mūsų kitus atliktus darbus >>