Kapaviečių dengimasMarmuro ir granito plokštėmis kapaviečių dengimas yra patikimiausias.

Kapaviečių dengimas įvairia danga yra aktuali tema, nes greitėjant šiuolaikinio gyvenimo tempui neretai sunku rasti laiko tinkamai pasirūpinti mūsų artimųjų laidojimo vieta. Ši problema ypač aktuali pavasarį ir vasarą, kai ant kapo yra išlikusi sunykusi praėjusių metų augmenijos, suveši piktžolės arba kapavietės žemė įmirkusi . Dėl įvairių priežasčių retai galintiems lankyti artimųjų kapus atvykus tenka gerokai paplušėti. Žinoma, kapų priežiūros paslaugą galima užsisakyti daugelyje ritualinių kompanijų, ir tai nėra itin brangu, tačiau priežiūros kokybė ne visada tenkina. Be to, žolė greitai suželia, o retai laistomi pasodinti augalai nudžiūva.

Kapaviečių dengimas

Kapaviečių dengimas granito arba marmuro akmens plokšte išsprendžia tokius rūpesčius. Gal iš pradžių kiek didesnė investicija sulaiko daugelį žmonių nuo šio pasirinkimo, tačiau, laikui bėgant, suprantama, kad toks sprendimas atrodo tinkamiausias.

Juodasis ir pilkasis granitas dažnai naudojamas kapinėse, tačiau kitos spalvos gana retai. Derinant tamsų atspalvį su šviesesniu galima išskirti jūsų prižiūrimą kapavietę iš kitų kapaviečių. Baltas granitas ir marmuriniai antkapiai - elegantiška pagarbos, atminimo mirusiems asmenims išraiška.

Ant balto ar šviesaus akmens kartais sunku įžiūrėti užrašą, todėl siūlome pasirinkti raižytus elementus, pritvirtinamas lentelės.
Kapaviečių dengimas marmuro ar granito akmens plokšte išvaduoja nuo nuolatinės kapų priežiūros ir ilgam įamžina mirusį asmenį.

 

Gaminame plokštes iš akmens, kurių kainos palankiai išskiria mūsų įmonę iš konkurentų. Individualus požiūris į kiekvieno užsakymo vykdymą leidžia mūsų klientams uždengti kapus natūralaus marmuro arba granito plokšte pagal jų finansines galimybes.

Siūlome pamatyti mūsų kitus atliktus darbus >>