Laiptų pakoposLaiptų pakopos pagamintos iš natūralaus granito ir marmuro.

Laiptai yra ne tik architektūros elementas. Dažnai laiptų vaizdas tampa pagrindiniu interjero akcentu. Granito ir marmuro laiptu galima sėkmingai derinti su kitais interjero elementais, pagamintais iš įvairių tipų apdailos medžiagų. Laiptų pakopos iš natūralaus akmens interjerui suteikia išskirtinę prabangą, daugiau rafinuotumo.

Natūralus akmuo yra medžiaga, kuri ilgą laiką gali išlaikyti savo savybes. Tuo pačiu granito ir marmuro laiptai yra tvirti ir ilgaamžiški. Laiptų pakopos iš akmens lengvai restauruojamos šlifavimo būdu, o šiandieninės technologijos leidžia atstatyti mechaniškai pažeistą vietą. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad pakopos iš natūralaus akmens reikalauja ir ypatingos priežiūros.

Laiptų pakopos
Marmurą arba granitą drąsiai galima naudoti tiek lauke, tiek pastato viduje. Natūralaus akmens laiptai su mediniais ar metaliniais turėklais visada atrodo išskirtiniai ir stilingi.

Laiptai gali būti ne tik tiesūs, bet ir sudėtingų lenktų formų. Pastarieji žavi elegancija, išskirtinumu, atskleidžia dizainerio ar architekto idėjų savitumą, sukuria įdomų interjero stilių.
Laiptų pakopų išsikišantys kraštai gali būti įvairių formomų. Viskas priklauso nuo interjero stiliaus, dizainerio fantazijos.

Gaminame laiptų pakopas iš akmens, kurių kainos palankiai išskiria mūsų įmonę iš konkurentų. Individualus požiūris į kiekvieno užsakymo vykdymą leidžia mūsų klientams įsigyti natūralaus marmuro arba granito laiptų pakopas pagal turimas finansines galimybes.

Siūlome pamatyti mūsų kitus atliktus darbus >>